PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1013}
7,5 147 484
oceny
7,5 10 1 147484
7,5 34
oceny krytyków
Dracula
powrót do forum filmu Dracula

był gość podobny do Draculi, Copolli z początku filmu. Pamiętam scene jak ten gość rozmawiał z
jakimś drugim młodym gościem, a poźniej w jakiejś komnacie/ zamku walczyli zaciekle na
miecze. Ten film może być z połowy lat 90-tych, ewentualnie lat 80-tych. Ja widziałem kiedyś
fragment w połowie lat 90-tych i swojego czasu myślałem,że to Dracula Copolli.
Wiem,że to niewiele wskazówek,ale może ktoś z was jest wielkim fanem horrorów/thrillerów i
dałby radę spróbować wskazać co to za film.......

użytkownik usunięty
PanFerdek

Mnie przychodzi do głowy tylko seria filmów "Podgatunek" ("Subspecies"). Lata by się zgadzały i wampir podobny. Z tego co pamiętam to była scena walki na miecze w zamku, ale niestety nie kojarzę, w której części. Na Youtube są wszystkie części więc możesz rzucić okiem i zobaczyć czy o ten film chodzi. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Bardzo możliwe, narazie jeszcze nie sprawdziłem, bo nie miałem czasu, a widzę, że tego jest kilka części.
Mimo wszystko wielkie dzięki '' z góry'' :)

użytkownik usunięty
PanFerdek

Dziś tak na szybko przejrzałam pierwszą część "Podgatunku", bo nie dawało mi spokoju czy to faktycznie może być to. No i w końcówce filmu rzeczywiście jest walka na miecze w zamku, więc całkiem możliwe, że to o ten film Ci chodzi. Tutaj masz link do tego fragmentu. Walka zaczyna się tak gdzieś po 5 minucie.

http://www.youtube.com/watch?v=xr-mw_AiMYU

Sprawdziłem przed chwilą, to jednak nie ten film. Młody gość, walczył ze starym człowiekiem, który był bardzo podobny do starego Draculi-Oldmana, z zamku, z początku filmu. Przynajmiej ja to tak pamiętam. Nie wiem czy dokładnie to był horror, czy jakiś przygodowy, rodem ze śrdniowiecza. W każdym razie znajdę go :) Kiedyś też szukałem jakiegoś filmu przez dlugi czas i znalazłem przypadkiem jak leciał w TV, podobnie jest z piosenkami, jeżeli nie wiemy jaki zespół wykonuje, kawałek znamy, a później się okazuje, że kojarzymi i zespół, tylko nie jesteśmy jego słuchaczami :)

użytkownik usunięty
PanFerdek

No trudno, w takim razie jak kiedyś wpadniesz na film, którego szukasz to daj znać, bo sama jestem ciekawa co to za tytuł :)

ocenił(a) film na 8

Mocne:)

vladblad

Troll internetowy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones