PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1013}
7,5 147 484
oceny
7,5 10 1 147484
7,5 34
oceny krytyków
Dracula
powrót do forum filmu Dracula

Podajcie wszystkie tytuły filmów o wampirach jakie znacie.
Chce obejrzeć wszystkie z wyjątkiem Zmierzchu rzecz jasna :D

ocenił(a) film na 8
patrykniedzialka

Jeśli obejrzałeś "Draculę" to koniecznie musisz zobaczyć " Van Helsing". No i stare ale dobre "Nosferatu". Poznaj moje dobre serce.Masz tu link bo nie chce mi się tylu tytułów podawać. Ja też lubię filmy o wampirach :) http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Najlepsze+filmy+o+wampirach,309742

masachiko

Dziękuje masz bardzo dobre i piekne serce :) Może pooglądamy razem? :D

ocenił(a) film na 8
patrykniedzialka

Nie ma sprawy! Zaproszę również do oglądania horroru mojego męża :D w trójkę będzie raźniej :P

użytkownik usunięty
masachiko

I cały podryw w pi*du! ;)

ocenił(a) film na 8

:D

masachiko

A ja swoją dziewczynę im więcej tym weselej! :D

ocenił(a) film na 8
patrykniedzialka

A tak na poważnie to mialabym problem przekonać mojego męża do oglądania ze mną Draculi a że moją pasją od dziecka sa horrory to doszliśmy w końcu po 13 latach małżenstwa do pewnego kompromisu. Ja nie wtrącam się i nie zrzędzę gdy mąż gra w fifę na xboxie a on daje mi spokoj gdy namiętnie oglądam horror bądź thriller. Póki co mąż zadowolony bo kolejny sezon mojego ukochanego TWD dopiero w październiku, AHS również za pół roku więc ma chwilowy spokój. Jedynie ostentacyjnie wychodzi z pokoju kiedy ogladam kolejny odcinek Hannibala :) książki się nie liczą bo siedzę cichutko i czytam i żadne denerwujące bodźce wzrokowe i sluchowe nie docierają do niego ;) dobre, stare małżeństwo :D

ocenił(a) film na 9
masachiko

dobre ;d hehe to moze w 4 ? ale dobra riposta ;d

patrykniedzialka

"Wywiad z wampirem"
"Pozwól mi wejść"
"Straceni chłopcy"
"30 dni mroku"

Swoją drogą... mogę też polecić kilka anime? Większość to śmiecie, ale zdarza się wyłowić kilka perełek:
-"Hellsing Ultimate"
-"Shiki"
-"Blood +"

Ketosz

Hellsinga to akurat oglądałem i czytałem więc to jest perełka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones